Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку, який стався 08 грудня 2015 року з машиністом екскаватора 1957 року народження, який виконував роботи в дамбі  хвостосховища.

 

 


За оперативною інформацією, машиніст екскаватора виконував наряд на прийом гірничої маси від залізно-дорожнього транспорту та відвантаження екскаватором гірничої маси в автосамосвали. Після того, як не вийшов на зв'язок з начальником зміни, був знайдений на підлозі в кабіні машиніста з обпеченим обличчям. Постраждалого госпіталізовано.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


14.12.2015 |

Повернутись назад