Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання доручення віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України спільно з представниками Міненерговугілля та обласних державних адміністрацій проведено перевірки дотримання правил і умов експлуатації газового обладнання в котельнях та у житлових будинках.


Перевірено 535 суб’єктів господарювання. Виявлено понад 4000 порушень вимог нормативних актів з охорони праці, заборонено експлуатацію 270 об’єктів. Притягнуто до адміністративної відповідальності 385 посадових осіб.

З’ясовано, що суб’єкти господарювання не забезпечили дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці щодо технічного обслуговування газового обладнання, засобів автоматики, сигналізації та захисту в котельнях. Спеціалізовані підприємства газового господарства не вживають достатніх заходів щодо запобігання самовільному втручанню абонентів у внутрішньобудинкові системи газопостачання, конструкцію димових і вентиляційних каналів, влаштуванню витяжної вентиляції зі штучним спонуканням. Житлово-експлуатаційні організації не забезпечують належне утримання та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів у житлових будинках. Суб’єкти господарювання, які виконують технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів у житлових будинках, не забезпечені достатньою кількістю майстрів сажотрусів, засобами індивідуального захисту та інструментом, допускають неякісне виконання робіт та проводять його не в повному обсязі.

З метою запобігання аваріям і нещасним випадкам під час експлуатації газового обладнання Держгірпромнагляд України видав обов’язкові до виконання приписи.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області


20.02.2013 | Aдмин

Повернутись назад