Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об'єктами  котлонагляду та підйомними спорудами з залученням фахівців управління Праці ГУ Дежпраці у Дніпропетровській області в період з 9 по 16 листопада 2015 року, згідно з планом роботи, проведена всебічна перевірка стану промислової безпеки та охорони праці, безпечного ведення робіт, а також дотримання законодавства про працю та загальнообов’язкового соціального страхування в Комунальному підприємстві "Теплоенерго" Дніпропетровської міської ради.

 


В ході проведення перевірки були виявлені 62 порушення вимог чинного законодавства з охорони праці при виконанні робіт. Найбільш суттєві з виявлених порушень:
•    робітники несвоєчасно проходять навчання і перевірку знань нормативно-правових актів з питань охорони праці,
•    не своєчасно проводиться перевірка і налаштування запобіжних клапанів котлів,
•   котлам несвоєчасно проводиться експертне обстеження та позачерговий технічний огляд, в зв’язку з закінченням розрахункового терміну служби.

За допущенні порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 6 посадових осіб підприємства.

За результатами всебічної перевірки була проведена підсумкова нарада за участю посадових осіб та керівників підприємства. До відома присутніх були доведенні результати перевірки. Виступили керівники структурних підрозділів підприємства.

Фахівці ГУ Держпраці рекомендували посадовим особам підприємства посилити контроль за виконанням вимог чинного законодавства з охорони праці. Також були визначені та погоджені терміни усунення виявлених порушень і терміни надання інформації про їх усунення до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


11.12.2015 |

Повернутись назад