Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Під час спільної тематичної наради, за участі фахівців Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області та провідних спеціалістів газорятувальної служби та служби охорони праці, були розглянуті питання дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання газонебезпечних робіт на об’єктах металургійного та коксохімічного виробництв ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 


Було зазначено, що сьогодні підприємство в повному обсязі забезпечене газозахисними апаратами, сучасними газоаналізаторами, наявні плакати та застережні знаки безпеки, тощо. Разом з тим, учасники наради обговорили особливості обслуговування газопроводів та газового обладнання доменного господарства, прокатного, сталеплавильного та коксохімічного виробництва.

Підіймались питання навчання, проведення інструктажів та оформлення наряд-допусків працівників на виконання газонебезпечних робіт. Особливо акцентовано увагу на контролі за підрядними організаціями, які залучаються до виконання таких робіт.

З метою попередження нещасних випадків під час робіт у газонебезпечному середовищі, фахівці управління Держпраці рекомендували посилити контроль за додержанням вимог безпечного виконання газонебезпечних робіт.
 


10.12.2015 |

Повернутись назад