Powered by : kan-studio Support by M.Saenko
Згідно із рішенням Генеральної Асамблеї ООН 9 грудня щорічно відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією.
 
Боротьба із корупцією – невід`ємна складова процесу реформування системи публічного управління України. Це ще один фронт, де ми повинні вести боротьбу.
 
 
 

 
Державна служба України з питань праці постійно працює над попередженням корупційніх проявів, націлює усіх працівників на постійне підвищення рівня знань антикорупційного законодавства, реалізації антикорупційної політики в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також запобігання та уникнення усіх негативних явищ, пов`язаних із вчиненням корупційних правопорушень.
 
Довідка:
 
У цей день в 2003 році у мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції і вже 14 грудня 2005 року Конвенція набула чинності як міжнародний правовий документ, обов’язковий до виконання її сторонами.
 
На кінець 2009 року Конвенцію підписали близько 140 держав і близько 80 – ратифікували. Україна ратифікувала цю угоду 18 жовтня 2006 року. Документ зобов’язує країни, які підписали його, відповідати перед законом. Карними вважаються хабарі, присвоєння бюджетних засобів і відмивання корупційних доходів. Згідно з одним із положень конвенції, необхідно повертати кошти до тієї країни, звідки вони надійшли в результаті корупції.

09.12.2015 |

Повернутись назад