Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку, який стався 06 грудня 2015 року з прохідником 1982 року народження на вугільній шахті у м. Тернівка Дніпропетровської області. Це другий за останні два місяці смертельний випадок на шахтах Дніпропетровської області, коли потерпілого засипало породою.

 

 


За оперативною інформацією, під час чищення вугільного бункера від налиплої до стінок гірничої маси, прохідник був засипаний гірничою масою, внаслідок чого отримав травми не сумісні з життям. Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Схожий випадок стався 14 листопада 2015 року на рудній шахті у м.Кривий Ріг, де під час випуску руди з дучки по штреку скреперування засипало породою електрослюсаря 1984 року народження. Розслідування випадку триває.

Фахівці Криворізького гірничопромислового управління та відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м. Павлоград повідомили усіх керівників підприємств про попередні обставини нещасних випадків та запропонували службам охорони праці підприємств перевірити додержання правил безпеки під час виконання робіт по випуску руди із дучки, очистці, ремонту бункерів та ємностей на підприємствах.

Разом з тим, весь інспекторський склад, який проводить планові та позапланові перевірки на підприємствах, також отримав завдання перевіряти стан охорони праці при виконанні таких робіт для попередження схожих нещасних випадків.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


08.12.2015 |

Повернутись назад