Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Напередодні Всеукраїнського тижня права Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в області проведений бінарний семінар-навчання для представників підприємств, установ та організацій на тему: «Законодавство про охорону праці: загальна характеристика та відповідальність за його порушення». Участь у заході взяли представники близько 50 підприємств області.

 


В ході семінару роз`яснені питання особливості проведення державного нагляду в сфері охорони праці та промислової безпеки, особливості застосування юридичної відповідальності до порушників законодавства про працю. Розглянуті зміни, внесені до законодавства про працю та зайнятість населення в частині легалізації фонду оплати праці, оформлення трудових договорів та відповідальність за порушення цих вимог.

Довідка:

Проведення Всеукраїнського тижня права започатковано Указом Президента України від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 та проводиться щороку в тиждень, що включає в себе 10 грудня – День прав людини, що відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

У 2015 році Всеукраїнський тиждень права триватиме з 7 по 12 грудня 2015 року відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 № 871-р.
 


02.12.2015 |

Повернутись назад