Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

 В Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області 23 листопада відбувся конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців.

Конкурсний відбір проводився у відповідності вимог, визначених Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад держслужбовців. Претенденти складали письмовий іспит зі знання Конституції України, «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», норм і змісту Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про охорону праці», «Про звернення громадян», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про відпустки», Кодексу законів про працю України, про адміністративні правопорушення.


Участь у конкурсі взяло 42 особи, які претендували на заміщення вакантних посад у Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області, управлінні нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, Криворізькому гірничопромисловому управлінні, відділі гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м. Павлоград та управлінні з питань праці.

Результати конкурсу будуть відомі 25 листопада.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


24.11.2015 |

Повернутись назад