Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

19 листопада за участі фахівців Криворізького гірничопромислового управління головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та фахівців  управління Держпраці у Кіровоградській області відбулася презентація програм розвитку гірничих робіт на 2016 рік шахт Інгульська, Смолінська та Новокостянтинівська ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат».

До складу комісії, очолювану начальником ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Віктором Іванко, увійшли радники Голови Держпраці Павло Суховенко та Ілля Баклінов. Участь у розгляді програм, який проходив у розширеному форматі, взяли також представники Криворізького експертно-технічного центру, воєнізованого гірничо-рятувального загону, науковці профільних інститутів та фахівці проектних організацій.


Представлені шахтами матеріали з виконання планів в поточному році та планів розвитку на наступний рік у цілому отримали схвальні відгуки комісії. Однак, чимало питань виникло як до керівництва всього комбінату, так і до керівників шахт.

Зокрема, серед основних питань обговорені штатна укомплектованість маркшейдерських служб шахт, а також пов`язане із цим питання контролю за пустотами, зокрема ведення робіт з їх погашення (заповнення).

Детально обговорювались стан обладнання підйомних машин, вентиляційних установок, копрів, надшахтних комплексів, будівель і споруд, а також необхідність обстеження таких інженерних конструкцій та виконання ремонтних робіт в шахтних стволах.

Відзначалась необхідність якісного функціонування відомчого нагляду для організації безпечних умов праці, обладнання пожежонебезпечних дільниць шахт системами автоматичного пожежогасіння та сигналізацією. Окремо акцентовано на важливості суворого контролю безпечного ведення вибухових робіт, які здійснюються у виробничому процесі, зберігання вибухових матеріалів та повернення невикористаної вибухівки у місця зберігання.

Сектор взаємодії зі ЗМІ
за матеріалами Криворізького гірничопромислового управління
ГУ Держпраці у Дніпропетровській області


20.11.2015 |

Повернутись назад