Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Завершено розслідування тяжкого нещасного випадку, що стався із підсобною робітницею приватного підприємства м.Павлограду. Під час чергової зміни 02 жовтня 51-річна працівниця отримала обширну рубано-рвану рану лівого передпліччя внаслідок падіння стопки заготівок металевих пластин.

 

 


Розслідуванням з`ясовано, що двоє робітниць отримали змінне завдання на заготовку металевих пластин розміром 1500мм х 650мм в кількості 110 штук з подальшим нанесенням на них лаку, сушкою, складуванням та транспортуванням готових пластин на прес для штампування. Після виконання частини робіт, усі 110 металевих лакових заготівок пластин були складені на транспортному візку. Однак, за технологічним регламентом максимально допустима кількість пластин, складених в одну стопку на піддоні транспортного візка, мала складати 50 одиниць. Коли пластини почали зсуватися з візка, робітниці намагалися руками вирівняти стопку заготівок, проте пластини були дуже важкими і вирівняти їх виявилось неможливо. Одна з працівниць не встигла прибрати руки від пластин, що падали, і отримала травму.

Причинами травмування комісія визначила порушення технологічного процесу, а також невиконання посадових обов`язків та інструкції з охорони праці. Випадок визнано пов`язаним із виробництвом, складено акт за формою Н-1.

Для запобігання схожим випадкам комісією рекомендовано ознайомити працівників підприємства з обставинами та причинами нещасного випадку, а також провести позапланові інструктажі та перевірку знань з питань охорони праці підсобним працівникам та посилити контроль посадових осіб за виконанням робіт згідно технологічного процесу.

Фахівці ГУ Дежпраці продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


11.11.2015 |

Повернутись назад