Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Підвищення рівня безпеки при використанні газу в побуті та проведення розслідувань технічних обставин і причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті, обговорювали 10 листопада на семінарі-нараді фахівці Криворізького гірничопромислового управління головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

 

 


Учасниками засідання були технічні керівники та представники спеціалізованих підприємств газового господарства, керівники спеціалізованих підприємств, що виконують роботи по перевірці та чищенню димових і вентиляційних каналів та підприємства-постачальники зрідженого вуглеводневого газу, спеціалісти Виконкому Криворізької міської ради.

Основні питання семінару, на яких акцентували увагу фахівці управління, стосувались проведення своєчасного, якісного та у повному обсязі технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, якості робіт з обстеження та чищення димових і вентиляційних каналів, виявлення та запобігання несанкціонованим підключенням до систем газопостачання, втручання в роботу та конструкцію газових приладів.

Учасники семінару обговорювали проблему встановлення мешканцями будинків супутникових антен на оголовки димовідвідних систем. Не вирішеною є проблема допуску спеціалістів підприємств газового господарства до приватних житлових приміщень споживачів газу.

Також учасникам семінару було продемонстровано відеофільм щодо безпечної експлуатації газових приладів у побуті. В свою чергу, фахівці гірничопромислового управління ГУ Держпраці рекомендували керівникам підприємств газового господарства організувати подібну інформаційно-роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації, в навчальних закладах та під час проведення додаткових інструктажів населенню.

Сектор взаємодії зі ЗМІ
за матеріалами Криворізького гірничопромислового управління
ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

 


11.11.2015 |

Повернутись назад