Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участі фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці технічних (головних технічних) інспекторів праці Укрвуглепрофспілки на базі Дніпропетровського зонального навчально-методичного центру обласного об’єднання профспілок.

  


Під час виступів фахівцями ГУ Держпраці у Дніпропетровській області були висвітлені питання державного управління охороною праці, стан виробничого травматизму на підприємствах Дніпропетровщини, наведені приклади групового і смертельного травматизму та заходів його попередження. Висвітлені питання видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки.

«Робиться це із тією метою, щоб упевнитись, що данні особи дійсно знають основи законодавства з охорони праці, а також заходи з попередження виробничого травматизму, - зауважує начальник відділу нагляду у агропромисловому комплексі Сергій Філіпков, - адже від якості отриманих знань та наданих консультацій також залежить безпека виробництва.»

Організація процесу навчання та перевірки знань з питань охорони праці у технічних інспекторів – не новація. Періодичне навчання з цих питань здійснюється відповідно до чинного законодавства з періодичністю 1 раз на три роки.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


06.11.2015 |

Повернутись назад