Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Виконуючи плани проведення превентивних заходів у закладах соціально-культурної сфери Дніпропетровщини, за ініціативою відділу нагляду у соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, було проведено низку нарад з попередження виробничого травматизму.

Наради проводились за участю керівництва Павлоградської СЗОШ №1 I-III ступенів, СЗОШ №53, районного відділу освіти м. Павлограда та керівництва Петриківського районного відділу освіти.


Ключовими питаннями розглянутими на нарадах були попередження випадків виробничого травматизму у закладах соціально-культурної сфери, контроль за станом охорони праці та виробничої дисципліни на підприємствах Дніпропетровської області.

Фахівці ГУ Держпраці нагадали усім учасникам наради, що результат взаємодії людини із середовищем існування може змінюватися у досить широких межах: від позитивного до катастрофічного, що супроводжується травмуванням і загибеллю людей, тому необхідно дотримуватись вимог з охорони праці, проводити періодичні навчання та інструктажі з охорони праці, забезпечувати належні умови праці на робочих місцях.

Основними травмуючими факторами для працівників підприємств соціально-культурної сфери названо падіння людини під час пересування сходами падаючі предмети, погіршення здоров’я під час нервового навантаження та інші. Станом на кінець вересня 2015 року, на підприємствах освітньої галузі Дніпропетровської області травмувалися 10 працівників.
Відзначалось, що велика увага повинна приділятися методам і засобам аналізу виробничого травматизму, адже аналіз небезпечних ситуацій, причин нещасних випадків, травмуючих факторів та інших причин і наслідків допомагає розкрити сутність такого складного явища, як виробничий травматизм. Необхідно посилити контроль за виконанням посадових інструкцій та інструкцій з охорони праці.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


02.11.2015 |

Повернутись назад