Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Таку думку висловив голова Держгірпромнагляду України Олександр Хохотва під час засідання колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, на якому підбили підсумки роботи у першому півріччі.


Аналіз стану травматизму на підприємствах, установах та організаціях, підконтрольних територіальному управлінню Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, засвідчив зменшення рівня загального та смертельного травматизму. Насамперед, протягом першого півріччя 2013 року сталося 149 нещасних випадків (проти 169 за відповідний період минулого року), з них 15 зі смертельним наслідком (у 2012-му – 17). Групових нещасних випадків – 2 (у 2012-му – 9).

Позитивно відзначено роботу теруправління, спрямовану на удосконалення управління охороною праці на обласному рівні та на впровадження системної роботи серед роботодавців щодо популяризації нових методів і форм управління охороною праці на підприємствах із залученням соціальних партнерів, громадських організацій. Зокрема, теруправління плідно співпрацює з обласною владою над програмою поліпшення стану безпеки і умов праці на 2012-2016 рр. У рамках підписаної угоди про співпрацю між Дніпропетровською облдержадміністрацією і Держгірпромнаглядом вже опрацьовані спільні заходи у питанні удосконалення безпеки виробництва в регіоні, які реалізовуватимуться за активною участю теруправління.

Зважаючи на ефективність превентивних заходів, Голова Служби ще раз наголосив на вимозі до територіальних органів Держгірпромнагляду спрямовувати свої ресурси не на збільшення кількості перевірок, а на роботу із запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

«До того часу, поки в країні виникає хоча б один випадок травматизму на виробництві, «спочивати на лаврах» зниження показників травматизму, навіть таких суттєвих, які демонструє в останні роки промисловий гігант – Дніпропетровська область, зарано», – зазначив на завершення засідання, участь у якому взяв увесь керівний та інспекторський склад теруправління, Олександр Хохотва.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


01.08.2013 |

Повернутись назад