Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Під час проведення нарад з керівниками структурних підрозділів Приватного акціонерного товариства «Дніпрометиз» у м. Дніпропетровськ та Товариства з додатковою відповідальністю «Завод Метиз» у м. Дніпродзержинськ фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області обговорили дотримання вимог охорони праці під час виконання робіт.
Серед основних питань йшлося про стан промислової безпеки на підприємствах Дніпропетровської області, причини і наслідки нещасних випадків, що сталися на виробництві, динаміку травматизму на підприємствах металургійної та машинобудівної промисловості, а також про заходи з поліпшення умов охорони праці, проведені на підприємстві.


Зокрема, увагу адміністрації заводу звернуто на основні травмуючі фактори, що переважають на підприємствах області, такі як ураження електричним струмом (за 9 місяців 2015 року сталося 7 нещасних випадків, в тому числі 6 смертельних), падіння постраждалих (60 травмованих, 2 працівників загинули), дорожньо-транспортні пригоди (29 травмованих, в тому числі 4 загинули), пожежі (2 нещасні випаки, обоє смертельні).

Також представники технічного керівництва заводу поінформували про роботу з охорони праці, що була проведена на заводі за 9 місяців 2015 року, провели аналіз виявлених порушень норм, правил та інструкцій з охорони праці за цей період також про контроль керівниками підрозділів за виконанням вимог «Системи управління охороною праці» майстрами, бригадирами та робочими.

Фахівцями Держпраці наголошено на посилені контролю за виконанням вимог охорони праці на робочих місцях, відомчого контролю за виконанням робіт з підвищеною небезпекою та виконання персоналом вимог «Системи управління охороною праці».

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
У Дніпропетровській області


28.10.2015 |

Повернутись назад