Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області створено комісію з розслідування нещасного випадку, який стався 16 жовтня 2015 року із 41-річним монтажником підрядного приватного будівельного підприємства, який виконував роботи на території металургійного підприємства у м.Кривий Ріг. 

 За оперативною інформацією, під час виконання чищення газоходу в конверторному цеху працівник упав у середину газоходу, внаслідок чого отримав черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забійні рани м’яких тканин голови. Постраждалого госпіталізовано.


Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


21.10.2015 |

Повернутись назад