Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Заходи з попередження виробничого травматизму на підприємствах металургійної та машинобудівної промисловості обговорили під час наради, проведеної фахівцями відділу Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з керівництвом ТОВ «Бріон».

Під час наради звернули увагу представників підприємства на рівень виробничого травматизму в галузі за останні роки, причини і наслідки нещасних випадків, що сталися на виробництві. Розглянули найбільш резонансні нещасні випадки на підприємствах металургії та машинобудування, стан промислової безпеки в Україні.  

 


Для попередження випадків виробничого травматизму керівництву ТОВ «Бріон» рекомендовано вжити заходи з додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, а також провести перевірки з організації безпечної експлуатації електроустановок та механічного обладнання на виробничих дільницях. Серед заходів роз`яснювального характеру рекомендовано довести до усіх працівників ТОВ «Бріон» інформацію про причини і наслідки нещасних випадків на підприємствах галузі.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


20.10.2015 |

Повернутись назад