Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

16 жовтня 2015 року на базі Оперативного взводу Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону Державної Служби України з надзвичайних ситуацій відбулись масштабні відкриті тактичні навчання за участі структурних підрозділів Загону та пожежно-рятувальних частин м. Кривого Рогу.

На навчаннях були присутні Криворізький міський голова, Заступник директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації – начальник управління, заступник начальника Головного управління Державної служби України з питань праці в Дніпропетровській області, керівники гірничих підприємств та представники керівництва управлінь ДСНС України у Дніпропетровській області та у м. Кривий Ріг.  


Присутні ознайомились з технікою та спеціальним обладнанням, яке використовується під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Зокрема, на гірничорудних підприємствах ДВГРЗ ДСНС України проводить аварійно-рятувальні роботи, пошуково-рятувальні роботи та спеціальні роботи із ліквідації окремих наслідків надзвичайних ситуацій та роботи із забезпечення технологічного процесу, які потребують спеціальної підготовки особового складу.

В навчаннях був задіяний особовий склад 10-ти структурних підрозділів Загону. За темою навчань було отримано повідомлення про вибух у вентиляційному стволі шахти, який стався за невідомих обставин. В результаті вибуховою хвилею порушено кріплення гірничих виробок та стались локальні підземні пожежі. На поверхні відбулось руйнування поверхневої будівлі ствола, вибуховою хвилею пошкоджено хлораторну станцію.

В ході навчань відпрацьовані прийому пошуку, надання допомоги і евакуації постраждалих та ліквідації наслідків аварії. За результатами навчань відзначено професійність та злагодженість дій особового складу Загону, боєздатність підрозділу в системі ДСНС України і готовність до дій за призначенням.

Сектор зв`язків зі ЗМІ ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

за інформацією, наданою
Державним воєнізованим гірничорятувальним
(аварійно-рятувальним) загоном

 

 

 

 

 

 


 


20.10.2015 |

Повернутись назад