Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Криворізьким гірничопромисловим управлінням ГУ Держпраці у Дніпропетровській області створено комісію з технічного розслідування причин аварії, пов’язаної з використанням газу в побуті, яка сталася 17 жовтня у багатоповерховому будинку 11 по вулиці Лермонтова у м.Кривий Ріг.

За оперативною інформацією, вночі о 01 годині 54 хвилин на 2-му поверсі 5-поверхового будинку за вказаною адресою стався вибух газоповітряної суміші із подальшим горінням.

 


У під’їзді, де сталася пожежа, проживало 45 осіб, наразі у лікарні знаходиться 7 осіб із травмами середнього ступеня тяжкості, спричинених отруєнням продуктами згорання газу.

Під час вибуху квартири у двох під’їздах зазнали руйнувань, а в житловому будинку вибуховою хвилею вибило шибки.

Державна служба України з питань праці звертає увагу мешканців житлових багатоквартирних і приватних будинків на обов’язкове дотримання правил безпечного користування побутовими газовими апаратами!

Категорично забороняється самовільне улаштування, заміна та переміщення газових приладів! 

Користуючись проточними водонагрівачами чи опалювальними газовими приладами, виконуйте основні вимоги безпеки: перевірте наявність тяги, забезпечте надійну вентиляцію приміщення, для чого відкрийте кватирки вікон, не закривайте решітки вентиляційних каналів, забезпечте постійне провітрювання приміщення. 

При встановлені в приміщені кухні газових приладів з відводом продуктів згорання в димохід забороняється облаштовувати над газовими плитами витяжну вентиляцію з штучним спонуканням.

Сектор зв`язків зі ЗМІ 
ГУ Держпраці у Дніпропетровській області
 


19.10.2015 |

Повернутись назад