Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Наказом територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області анульовано дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки ВК «СОДРУЖЕСТВО» від 08.04.2011р. №259.11.12-45.21.1.


Підставами для такого рішення стали порушення ВК «СОДРУЖЕСТВО» умов дії дозволу Держгірпромнагляду, пов’язані з недотриманням вимог чинного законодавства з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки. Насамперед, невиконання ВК «СОДРУЖЕСТВО» під час перевірки та прочищенню димових та -вентиляційних каналів обсягів робіт, передбачених п. 4.5.22, п. 4.5.14 «Правилами безпеки систем газопостачання України» НПАОП '6.00-1.20-98, стало причиною смертельного нещасного випадку 18.04.2013р. з мешканкою квартири №61, житлового будинку № 2А по вул. Кутузова м. Дніпропетровськ.

Усупереч раніше укладеному договору з власником житлового будинку КП ЖЕП №34 Дніпропетровської міської ради на виконання робіт підвищеної небезпеки підприємством не було перевірено: застосування матеріалів будівництва ДВК; прохідність каналів (відсутність засмічення та наявність нормальної тяги); герметичність і відокремленість каналів; справність і правильність розташування оголовків відносно даху і розміщення поблизу споруд і дерев з урахуванням зони вітрового підпору; відсутність сажі смоли на внутрішніх поверхнях ДВК і тріщин - на зовнішніх. Замість того ВК «СОДРУЖЕСТВО» було видано акт з висновком придатності ДВК для відведення продуктів згоряння від побутових газових приладів.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


31.07.2013 |

Повернутись назад