Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду у соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Дніпропетровській проведена нарада з керівництвом та працівниками КЗ «Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги №1».

Під час наради розглянуто ключові питання щодо попередження випадків виробничого травматизму у лікувально-профілактичних закладах м. Дніпропетровська, стан дотримання загальних вимог Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. 


Відзначалось, що основними травмуючими факторами для працівників медичної галузі є дорожньо-транспортні пригоди під час виїзду на виклик до пацієнтів, падіння під час пересування у зимовий період або на сходах, а також напади сторонніх осіб як на території лікарень, так і під час надання медичної допомоги за викликом до пацієнтів. Зокрема, від початку 2015 року через ці та інші причини травми на виробництві отримали 14 працівників медичної галузі Дніпропетровщини.

Для попередження таких випадків рішенням наради рекомендовано вжити необхідних заходів для забезпечення належних умов праці на робочих місцях, а також посилити контроль за виконанням посадових інструкцій та інструкцій з охорони праці, своєчасно проводити інструктажі, навчання та інші роз`яснювальні заходи з цих питань з працівниками медичного закладу. 

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


19.10.2015 |

Повернутись назад