Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У Криворізькому гірничопромисловому управлінні ГУ Держпраці у Дніпропетровській області під час проведення засідання «круглого столу» обговорили стан виробничого травматизму та підсумки роботи підприємств металургійної галузі Криворізького регіону за 9 місяців 2015 року.  

  

 

 


Про стан травматизму та проведену на підприємствах профілактичну роботу щодо запобігання порушень промислової безпеки та охорони праці повідомили під час заходу директори, начальники служб та відділів з охорони праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», ТОВ «Інтерпайп Ніко Тьюб», ТОВ Виробниче об’єднання ОСКАР, ТОВ «ВСМПО «Титан Україна», ТОВ «Трубосталь», ПрАТ «Сентравіс Продакш Юкрейн», ЗАТ «Нікопольський ремонтний завод», ПрАТ «Нікопольський завод технологічного оснащення», ЗАТ «Нікопольський завод сталевих труб «ЮТІСТ».

Учасники наради обговорили необхідність своєчасного проведення ремонту основного технологічного обладнання підприємств: конвеєрного транспорту, доменних, нагрівальних та термічних печей, прокатних станів, газоочисних установок тощо, а також своєчасного проведення експертних обстежень технологічних трубопроводів, газопроводів та киснепроводів. Було відзначено важливість якісного навчання і перевірки знань посадових осіб та працівників підприємств, якісного проведення інструктажів з охорони праці для запобігання травмувань на виробництві.

Під час обговорення теми організації безпечного виконання робіт при експлуатації електрообладнання присутнім був продемонстрований фільм «Електробезпека. Надання першої допомоги при електроураженні».

Фахівці ГУ Держпраці також поінформували представників підприємств галузі про реформування органів Держпраці, створення нової структури нагляду, її функціональні обов’язки та напрямки діяльності, нові форми та порядок проведення перевірок.

Довідка

За 9 місяців 2015 року на підприємствах металургійної галузі, підпорядкованих Криворізькому управлінню ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, спостерігається зниження як загального, так і смертельного виробничого травматизму. Зокрема, за цей період сталося 16 нещасних випадків, в тому числі 1 смертельний (проти 31 випадку, серед яких 3 смертельних за аналогічний період минулого року).

Аналіз травматизму засвідчив, що основними причинами травмування від початку року стали організаційні причини (70%), а саме порушення трудової дисципліни, невиконання посадових обов'язків та вимог інструкцій з охорони праці. Також близько 30% припадає на технічні причини: конструктивні недоліки, недосконалість, недостатня надійність засобів виробництва.

Сектор зв`язків зі ЗМІ
за матеріалами Криворізького гірничопромислового управління
ГУ Держпраці у Дніпропетровській області
 


15.10.2015 |

Повернутись назад