Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж січня-вересня 2015 року на підприємствах Дніпропетровської області травми на виробництві отримав 451 працівник, в тому числі 28 загинули. Порівняно із таким же періодом 2014 року загальний рівень виробничого травматизму в області скоротився майже на 16 %. Також зменшилась кількість смертельних травм на 20%.

Для порівняння: за 9 місяцівв 2014 року на підприємствах області сталося 540 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, в тому числі 35 – зі смертельним наслідком.

 


Серед нещасних випадків на підприємствах області за 9 місяців 2015 року переважають ураження електричним струмом (7 нещасних випадків, в тому числі 6 смертельних), падіння постраждалих (60 травмованих, в тому числі 2 працівники загинули), дорожньо-транспортні пригоди (29 працівників травмовано, з яких 4 загинули), пожежі (2 нещасні випадки, обоє смертельні) тощо.

За галузями виробництва найбільшої кількості налічують:
• вугільна промисловість: травмовані 120 працівників, в тому числі 2 смертельно;
• гірничорудна промисловість: травмовані 120 працівників, в тому числі 9 смертельно;
• соціально-культурна сфера: травмовані 58 працівників, в тому числі – 4 загинули;
• металургійна промисловість: травмовані 53 працівники, в тому числі – 2 смертельно;
 • сільське господарство: травмовані 12, в тому числі 2 загинули.

Аби запобігти нещасним випадкам на виробництві, Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області проводить превентивні заходи та наголошує керівникам та працівникам усіх підприємств області на необхідності дотримання усіх необхідних заходів щодо безпечного ведення робіт на об’єктах підвищеної небезпеки та отримані технологічного обладнання у справному стані.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області  


15.10.2015 |

Повернутись назад