Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж 3 кварталу 2015 року інспектори теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області провели 47 планових та позапланових перевірок дотримання вимог охорони праці на підприємствах.

За результатами перевірок виявлено 270 порушень та видано приписи про їх усунення. Експлуатація обладнання або виконання робіт на підприємствах не призупинялась. Усунено 116 порушень з питань безпеки та охорони праці. До адміністративної відповідальності притягнуті 8 посадових осіб підприємств, в тому числі 1 керівник.  


Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету міністрів України № 1021-р від 30 вересня 2015р ліквідовано Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки України (Держгірпромнагляд) і передано його повноваження Державній службі України з питань праці (Держпраці). План роботи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області найближчим часом буде розміщено на офіційному сайті ГУ Держпраці у розділі «Планування та звітність» .

Фахівці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність утримання технологічного обладнання у справному стані та виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Довідка:

Протягом 1 півріччя 2015 року перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснювались виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, а також за рішенням суду чи на вимогу правоохоронних органів.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


12.10.2015 |

Повернутись назад