Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду в газовій промисловості Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області 08 жовтня проведено технічну нараду в ДТЕК «Придніпровська ТЕС» з питань набуття чинності та впровадження оновлених Правил безпеки систем газопостачання.

Консультативний захід проведено за зверненням керівництва підприємства з метою попередження виникненню порушень вимог безпеки щодо експлуатації систем газопостачання, підвідомчих Придніпровській ТЕС.


Під час наради основна увага приділялась змінам, що відбулись у нормативному документі щодо вимог безпеки при проведенні передпускових та пускових робіт систем газопостачання, безпечної експлуатації систем газопостачання природного та зрідженого газу, організації роботи аварійно-диспетчерських служб, безпечного проведення газонебезпечних робіт.

Як повідомлялось раніше, фахівцями відділу нагляду в газовій промисловості ГУ Держпраці у Дніпропетровській області вже проведено низку робочих нарад з роз’яснення вимог нових “Правил безпеки систем газопостачання” для спеціалізованих підприємств газопостачання: ПАТ «Дніпрогаз», ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Криворіжгаз» та управлінь експлуатації газового господарства в районах та містах області.

Нагадаємо, що створена наприкінці 2014 року Державна служба України з питань праці наразі активно займається переглядом та вдосконаленням нормативно-правових актів з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю, охорону та гігієну праці, а також удосконалення законодавства у цих сферах. За даними Держпраці України, вже опрацьовано 249 документів, що підлягають скасуванню в частині зміни радянських нормативних актів.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області 


09.10.2015 |

Повернутись назад