Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З настанням холодної пори року зростає кількість аварій та нещасних випадків при використанні газу в побуті. В зв'язку із цим в межах Місячника з пропаганди серед населення правил безпечного та ефективного використання газу в побуті, яке проводиться ПАТ «Дніпропетровськгаз» за ініціативи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, оголошено проведення дитячого творчого конкурсу «Живи безпечно» серед учнів шкіл Дніпропетровської області.  

Головна мета проведення конкурсу – заохочення дітей до безпечного і заощадливого користування газом у побуті, виховання у них відповідального ставлення до цінності власного життя і здоров’я, та здоров’я оточуючих, формування у молоді високої культури безпечної праці у майбутньому.


Використання творчих здібностей дітей та залучення до цього процесу їхніх батьків, може бути одним із шляхів вирішення зовсім «не дитячих» проблем у сфері безпеки, а також дієвим превентивним методом при використанні газу в побуті, вважають організатори акції.

Конкурс проводиться за такими напрямками художньої творчості, як малюнки, аплікації, комікси і фотографії. У своїх роботах учасникам необхідно продемонструвати достатні знання правил використання газу в побуті та творчу майстерність.

Проведення конкурсу організовано у два етапи. Відбіркові районні тури вже почались і триватимуть до 14 жовтня. А з 15 по 23 жовтня відбудеться другий етап під час якого організаційним комітетом за участі представників Головного управління Держпраці будуть визначені переможці конкурсу.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
У Дніпропетровській області
 


08.10.2015 |

Повернутись назад