Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено робочу нараду із керівниками структурних підрозділів ПАТ «Славгородський арматурний завод», де розглянуто стан промислової безпеки праці на підприємстві за 9 місяців 2015 року та заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві.  

 

 


Серед основних питань йшлося про стан промислової безпеки в Україні, динаміку травматизму за останні роки, аналіз причин і наслідків нещасних випадків, що сталися на виробництві, а також заходи контролю за станом охорони праці та виробничої дисципліни, проведені на підприємстві.

Інженер з охорони праці поінформував про роботу проведену ПАТ «Славгородський арматурний завод» з питань охорони праці, зокрема про результати проведення атестації робочих місць по умовам праці. Працівники підприємства забезпечуються спеціальним одягом, спеціальним взуттям і засобами індивідуального захисту. Своєчасно проводяться опосвідчення вантажопідйомних кранів, електроустановок. Працівники підприємства проходять попередній медичний огляд при прийомі на роботу та в процесі трудової діяльності. Проводиться навчання працівників, головних спеціалістів, керівників структурних підрозділів на знання нормативних документів з питань охорони праці у встановленому порядку.

Також представники технічного керівництва заводу поінформували про плани з поліпшення стану охорони праці до кінця поточного року, проведення перевірок структурних підрозділів підприємства стосовно організації безпечної експлуатації електроустановок тощо.

За підсумками робочої наради ухвалено рішення про посилення відомчого контролю за виконанням робіт з підвищеною небезпекою та виконання заходів з поліпшення умов праці, недопущення порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
У Дніпропетровській області 


08.10.2015 |

Повернутись назад