Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

6 жовтня Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у міжнародній конференції “Промислова безпека. Кращі практики 2015”, де представив новостворену Державну службу України з питань праці, основні функції та вже виконані завдання.

Участь у заході взяли представники Державної інспекції праці Польщі Пьотр Шкварек, Литви Арунас Лупейка, Міністерства інфраструктури України, роботодавців України, профспілок, бізнесу, громадськості.


Під час конференції учасники обговорили питання безпеки на транспорті, питання охорони здоров’я та безпеки на виробництві, удосконалення електрозахисних засобів, проблемні питання працевлаштування та поновлення на роботі учасників АТО, стан техногенної безпеки, досвід європейських країн у сфері безпеки праці. Особливо жваве обговорення відбулось щодо питання впровадження систем оцінки ризиків на виробництві, можливого законодавчого закріплення цієї норми.

“Основним завданням Державної служби з питань праці є попередження порушення роботодавцями трудового законодавства та законодавства з охорони праці шляхом проведення превентивних заходів – надання консультацій, проведення навчальних семінарів, нарад. Інституційне становлення проводиться в напрямку гармонізації з вимогами конвенцій МОП, законодавства Євросоюзу, що дасть можливість вивести діяльність Служби на новий, вищий рівень ефективності.“

Також Голова Держпраці у ході робочої поїздки на Львівщину зустрівся з трудовим колективом Головного управління Держпраці у Львівській області та ДП «Західний експертно-технічного центр Держпраці», обговорив подальші напрямки діяльності, пріоритети у роботі.

“Результатом нашої роботи має стати зменшення виробничого травматизму, легалізація трудових відносин та заробітної плати. “ – зазначив Роман Чернега. Окремо наголосив на питаннях попередження проявів корупції серед державних службовців.

За матеріалами офіційного сайту Держпраці України 


08.10.2015 |

Повернутись назад