Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж вересня 2015 року Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області проведено низку консультативних та роз’яснювальних заходів щодо попередження травмування на виробництві працівників залізничного транспорту Дніпропетровської області.

Серед основних заходів – перевірка знань з питань охорони праці в структурних підрозділах ДП «Придніпровська залізниця», семінари та наради щодо попередження виробничого травматизму та дій при настанні нещасного випадку. 

 


Зокрема, семінари проведено у ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», ВСП «Криворізька дистанція захисних лісонасаджень», ДП «Придніпровська залізниця», автоцеху ВСП «Криворізька дирекція залізничних перевезень», на станції Кривий Ріг-Головний ВСП «Криворізька дирекція залізничних перевезень», у ВСП «Локомотивне депо», ВСП «Мелітопольська дистанція колії» на ВСП «Запорізька дирекція залізничних перевезень» ДП «Придніпровська залізниця», у ВСП «Мелітопольське вагонно-ремонтне депо» та інших.
 
Основними темами  роз’яснювальних заходів стали безпечне виконання робіт підвищеної небезпеки в електроустановках, робіт на висоті та в зоні дії рухомого складу залізничного транспорту.
 
Проведення превентивних заходів дає позитивний результат – зниження рівня виробничого травматизму. Впродовж 9 місяців поточного року на підприємствах залізничного транспорту області сталося 10 нещасних випадків проти 12, з них жодного зі смертельними наслідками (у 2014 році за такиий же період в регіоні загинули 2 працівників підприємств галузі).
 
Фахівці ГУ Держпраці продовжують наголошувати, що для організації безпечних умов праці робітників підприємств галузі та запобігання нещасних випадків важливими є належний технічний стан транспорту та комплектація технічними засобами безпеки, додержання правил безпечного проведення робіт підвищеної небезпеки.
 
Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області

05.10.2015 |

Повернутись назад