Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Безпечну експлуатацію підйомних комплексів шахт, підвищення їх протиаварійного та протипожежного захисту, а також підвищення оперативності та ефективності дій гірничорятувальної служби обговорили під час розширеної наради, проведеної Криворізьким гірничопромисловим управлінням ГУ Держпраці у Дніпропетровській області за участі Криворізького міського комітету профспілки металургів та гірників України.

 

 


В нараді взяли участь технічні керівники та фахівці підприємств та їх структурних підрозділів, науковці провідних спеціалізованих інститутів України, фахівці Криворізького експертно-технічного центру та представники Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України. 
 
Серед основних питань учасники наради оговорили хід виконання ремонтних робіт в шахтних стволах та дотримання графіків заміни обладнання підйомних машин за 8 місяців 2015 року. Було акцентувано увагу на необхідності обов’язкового виконання протиаварійних заходів, погоджених з інститутами-генпроектувальниками, та обстеження технічного стану шахтних стволів та копрів спеціалізованими організаціями. 
 
Також розглядалося виконання заходів з розроблення рятувального обладнання для шахтних стволів, спеціального обладнання для телевізійного спостереження за станом вентиляційних стволів, необладнаних підйомними машинами, та аварійно-рятувального підйомника для підняттєвих гірничих виробок, проходка яких здійснюється з використанням монорейкових механізованих комплексів.
 
Під час наради науковцями було  продемонстровано міжнародний досвід, методи та результати впровадження апаратурного контролю  плавності руху підйомних посудин в вертикальних стволах шахт, а також нові розробки апаратури стволової сигналізації та автоматизації підйомних машин.
 
Зважаючи на те, що нарада відбулась напередодні початку погодження планів розвитку гірничих робіт на 2016 рік, керівникам гірничорудних підприємств було рекомендовано прийняти до уваги  всі озвучені зауваження та врахувати їх у своїх графіках ремонтних робіт, які будуть представлені підприємствами на захисті програм.
 
Сектор зв’язків зі ЗМІ
ГУ Держпраці в Дніпропетровській області
(за матеріалами Криворізького гірничопромислового управління)
 

01.10.2015 |

Повернутись назад