Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Рішенням колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області анульовано дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки ТОВ «НВП «ФЛАГМАН», від 23.09.2011р. №850.11.12-45.34.0.


Підставами для такого рішення стало виявлення у поданих роботодавцем документах недостовірних відомостей щодо виконання робіт підвищеної небезпеки на які видано дозвіл. А саме – при здійсненні планової перевірки інспекторським складом державної інспекції нагляду в будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами встановлено, що ТОВ «НВП «ФЛАГМАН» не має матеріальної бази та не має риштувань для виконання робіт на висоті, працівники підприємства не пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці при виконанні робіт на висоті, на підприємстві відсутні засоби індивідуального захисту (запобіжні пояси).

Відтепер підприємству необхідно усунути порушення та отримати дозвіл згідно постанови № 1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


16.07.2013 |

Повернутись назад