Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За 8 місяців 2015 року на підприємствах Дніпропетровської області сталося 427 нещасних випадків (за аналогічний період 2014 року травмувалися 488 працівників), в тому числі сталося 29 випадків із смертельними наслідками. Про рівень виробничого травматизму йшлося під час позачергового засідання Ради безпечної життєдіяльності населення проведеного 25 вересня 2015 року заступником Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олегом Кужманом за участі керівництва ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, представників правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та інших.


Як повідомив начальник ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Віктор Іванко, збільшення кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком, пов’язаних з виробництвом, сталося на підприємствах гірничорудної  і нерудної промисловості (загинули 8 осіб проти 4 у за такий же період минулого року); будівництва (загинули 3 особи проти 1); металургії (загинули 2 особи проти 1); житлово-комунального господарства (1 смертельний випадок); соціально-культурної сфери (7 загиблих проти 6).
 
За видами подій найбільше сталося смертельних випадків внаслідок ураження електрострумом (8 загиблих), падіння з висоти (6 загиблих), та дорожньо-транспортних пригод під час виконання трудових обов’язків (4 загиблих працівників).
 
Під час наради були заслухані звіти керівників окремих підприємств, де сталися нещасні випадки зі смертельним наслідком.
 
Рішенням Ради безпечної життєдіяльності ухвалено посилити контроль за додержанням законодавства про охорону праці на підприємствах усіх форм власності, а також проаналізувати та розглянути стан охорони праці та промислової безпеки у різних галузях економіки на нарадах, колегіях, засіданнях рад з питань безпечної життєдіяльності населення міст та районів.
 
Сектор взаємодії зі ЗМІ 
ГУ Держпраці  у Дніпропетровській області
 

29.09.2015 |

Повернутись назад