Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За ініціативою Головного управління Держпраці та територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області в рамках проведення превентивних заходів 16 вересня 2015 року в приміщенні Павлоградської міської ради відбулася спільна нарада, де розлянуто стан виробничого травматизму на підприємствах соціально-культурної сфери регіону.
 

 


В нараді взяли участь та виступили зі звітами керівники відділів освіти, охорони здоров'я виконкому та райдержадміністрації, а також виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Павлоград.

Як відзначив перший заступник начальника теруправління Держгірпромнагляду Владислав Снісар, рівень виробничого травматизму на підприємствах і організаціях соціально-культурної сфери області посідає друге місце після гірничо-рудної галузі. За вісім місяців поточного року сталося 7 випадків смертельного травматизму проти 6 у минулому році. Майже всі випадки сталися з організаційних причин. Керівниками підпрємств і організацій не достатньо вживаються заходи щодо профілактичної роботи з питань охорони праці.

Під час наради обговорені питання:
- дотримання загальних вимог щодо попередження випадків виробничого травматизму (ураження електричним струмом, падіння потерпілого за різного роду обставин тощо);
- поліпшення рівня взаємодії з місцевими органами виконавчої влади, місцевими органами самоврядування щодо реалізації пріоритетних державних завдань у сфері охорони праці;
- своєчасного та належного проходження керівниками підприємств усіх форм власності навчання та підвищення рівня знань з охорони праці;
- належного дотримання загальних вимог Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

У ході конструктивного діалогу учасників наради, Головним управлінням Держпраці та територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області було надано пропозиції щодо попередження випадків виробничого травматизму на підприємствах соціально-культурної сфери, які знайшли відображення у прийнятому рішенні.

Досягнуто порозуміння щодо співпраці з місцевими органами виконавчої влади, місцевими органами самоврядування у розрізі дотримання вимог законодавства про охорону праці.

 

Відділ державного нагляду в соціально-культурній сфері ГУ Держпраці у Дніпропетровській області 


18.09.2015 |

Повернутись назад