Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

11 вересня начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Віктор Іванко провів робочу нараду з колективами Криворізького гірничопромислового управління та підрозділів Управління з питань праці у м.Кривому Розі. Участь у нараді взяли також керівництво Криворізького гірничопромислового теруправління Держгірпромнагляду та ДП «Криворізький експертно-технічний центр».

 


Під час наради заслухано звіти керівників відділів нагляду про результати проведеної роботи від початку 2015 року, реалізацію превентивних заходів з попередження виробничого травматизму на підприємствах регіону, виконання планових завдань. Керівник Головного управління поінформував працівників Криворізьких підрозділів ГУ Держпраці про пріоритетні напрями роботи до кінця поточного року, зокрема, про здійснення державного нагляду за дотриманням вимог законодавства про працю та охорону праці суб`єктами господарювання виходячи з аналізу рівня виробничого травматизму.

Також розглянуто питання якості підготовки підприємств гірничорудної та нерудної промисловості до попереднього розгляду Планів розвитку гірничих робіт на 2016 рік, проект графіку якого вже підготовлено, та аналізу виконання показників цьогорічних Планів.

Сектор організаційно-аналітичного забезпечення
ГУ Держпраці у Дніпропетровській області


15.09.2015 |

Повернутись назад