Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Завершено розслідування смертельного нещасного випадку, що стався із охоронником комунального охоронного підприємства м.Дніпропетровська. Під час чергової зміни 20 травня 53-річний працівник отримав численні травми внаслідок обвалу аварійної будівлі на території об`єкта, охорону якого він здійснював.

Обставини та причини випадку з`ясовувала комісія теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області за участі представників обкому профспілки робітників державних установ, Дніпропетровської міської ради,  Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, представників керівництва та служби охорони праці підприємства.


Розслідуванням з`ясовано, що охоронець зайшов за стрічки попередження у небезпечну зону. В цей час відбулося обвалення даху та поверхового перекриття будівлі, яка перебувала у аварійному стані. Причинами травмування визначено незадовільний технічний стан виробничих об`єктів, будівель та споруд, а також невиконання посадових обов`язків та інструкції з охорони праці. Випадок визнано пов`язаним із виробництвом, складено акт за формою Н-1. Матеріали розслідування направлені до органів прокуратури.

Для запобігання схожим випадкам комісією рекомендовано розробити заходи щодо безпечного утримання на балансі будівель та споруд, а також провести позапланові інструктажі та перевірку знань з питань охорони праці охоронникам підприємства.

Фахівці Держгірпромнагляду продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Довідка:

На теперішній час, до остаточного завершення процесу реорганізації, територіальне управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області в обмеженому складі здійснює наступну діяльність:

•    проведення превентивних заходів щодо запобігання виробничому травматизму;
•    розслідування та ведення обліку аварій і нещасних випадків зі смертельними наслідками, які підлягають спеціальному розслідуванню;
•    проведення позапланових перевірок за постановами правоохоронних органів або постановами суду, перевірок за зверненнями суб`єктів господарювання;
•    ведення обліку об’єктів підвищеної небезпеки тощо.
 


14.09.2015 |

Повернутись назад