Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці відділу нагляду в газовій промисловості Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проводять низку робочих нарад для спеціалізованих підприємств газопостачання ПАТ «Дніпрогаз», ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Криворіжгаз» та управлінь експлуатації газового господарства в районах та містах області. Чергова нарада відбулася 10 вересня на базі підприємства ПАТ «Дніпропетровськгаз».

Метою заходів є роз’яснення вимог нових “Правил безпеки систем газопостачання”, як набули чинності 7 липня 2015 року. Правила затверджені наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 № 285 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 за № 674/27119.


Під час заходів основну увагу зосереджено на змінах, що відбулись у нормативному документі щодо вимог безпеки при проведенні передпускових та пускових робіт систем газопостачання, безпечної експлуатації систем газопостачання природного та зрідженого газу, до організації роботи аварійно-диспетчерських служб, безпечного проведення газонебезпечних робіт.

Також обговорюються ключові питання підготовки підприємств газового господарства області до безпечної роботи у осінньо-зимовий період, у тому числі проведення планово-технічних оглядів внутрішньобудинкових систем газопостачання, прочищення та ремонту димовідвідних каналів та вентиляційних систем житлового фонду тощо.

Нагадаємо, що створена наприкінці 2014 року Державна служба України з питань праці наразі активно займається переглядом та вдосконаленням нормативно-правових актів з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю, охорону та гігієну праці, а також удосконалення законодавства у цих сферах. За даними Держпраці України, вже опрацьовано 249 документів, що підлягають скасуванню в частині зміни радянських нормативних актів.

Прес-служба ГУ Держпраці у Дніпропетровській області
 


11.09.2015 |

Повернутись назад