Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено робочу нараду із керівниками структурних підрозділів ПАТ «Дніпроважмаш», де розглянуто стан охорони праці на підприємстві за 1 півріччя 2015 року та заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві.

 

 


Серед основних питань йшлося про безпечне виконання робіт на об`єктах підвищеної небезпеки, утримання технологічного обладнання в справному стані, забезпечення працівників спецодягом та засобами індивідуального захисту відповідно до норм, заходи контролю за станом охорони праці та виробничої дисципліни, проведені на підприємстві від початку поточного року.

Також представники технічного керівництва заводу поінформували про плани з поліпшення стану охорони праці на 2 півріччя, заміни морально застарілого обладнання, заміни перекриття даху виробничого цеху тюбінгів тощо.

Відзначалось, що за останні 5 років на підприємстві зареєстровано 2 випадки професійних захворювань. Від початку 2015 року надійшло 4 запити про підозру профзахворювань у працівників заводу.

За підсумками робочої наради ухвалено рішення про посилення відомчого контролю за виконанням робіт з підвищеною небезпекою та виконання заходів з поліпшення умов праці.

Довідка:

ПАТ «Дніпроважмаш» - підприємство із завершеним циклом виробництва – від виплавки металу до комплексної здачі готової продукції. Основні виробництва підприємства – металургійне та механообробне, які складаються із 5 головних цехів та допоміжних служб.

Прес-служба ГУ Держпраці у Дніпропетровській області


11.09.2015 |

Повернутись назад