Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області спільно з Криворізьким гірничопромисловим територіальним управлінням за участю провідних спеціалістів місцевих медичних закладів провели нараду щодо дотримання вимог безпеки в лікувальних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском.  

 


Під час наради проаналізували основні порушення вимог чинних нормативно-правових актів з охорони праці під час використання кисню та посудин, що працюють під тиском, які було виявлено під час перевірок у 2013-2014роках.З метою активізації роботи щодо запобігання виникнення нещасних випадків та аварій на об’єктах лікувальних закладів учасники семінару зосередили увагу на усуненні і недопущенні подібного.

Також у ході наради наголосили на необхідності проведення аналізу чинних проектів підключення посудин і кисневих трубопроводів та проведення даним об’єктам експертних обстежень спеціалізованими організаціями.

Підіймаючи питання експертних обстежень, фахівцям лікувальних закладів рекомендовано запланувати на наступний рік отримання дозволів на подальшу експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки та проведення робіт з державного метрологічного контролю. Разом з тим розглянуто питання щодо застосування в лікарнях новітнього обладнання. 

 

До теми: Лікувальним закладам Дніпропетровської області нагадали про правила користування вибухонебезпечним кисневим обладнанням


01.09.2015 |

Повернутись назад