Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою запобігання нещасним випадкам під час виконання будівельно-монтажних робіт підвищеної небезпеки та виробництва будматеріалів територіальне управління Держгірпромнагляду проводить превентивні заходи на підприємствах будівельної галузі Дніпропетровської області.

 

 


Тематичні наради із виїздом на підприємства проведені із керівництвом та службами охорони праці ВСП «Будівельно-монтажне експлуатаційне управління №1», ВСП «Будівельно-монтажне експлуатаційне управління №5», ТОВ «Промбудмонтаж», ТОВ «Вільногірський завод залізобетонних виробів», ПБМП «Строитель-П», ПАТ «Завод Павлоградхіммаш», ТОВ «Ліфтреммонтаж Днепр» та інших.

Під час заходів доведено до уваги основні вимоги нормативно-правових актів з охорони праці щодо безпечного виконання робіт на висоті, в електроустановках, за допомогою вантажопідіймальних кранів та інші організаційно-технічні питання безпеки виробничого процесу на будівельних об`єктах.

Відзначено, що на підприємствах будівництва та промисловості будматеріалів Дніпропетровської області від початку 2015 року сталося 3 смертельних випадки із працівниками внаслідок падіння з висоти. Окрім того, на підприємствах інших галузей виробництва регіону почастішали нещасні випадки в результаті ураження працівників електричним струмом: впродовж січня-липня 2015 року сталося 6 смертельних випадків. Всі матеріали спецрозслідувань смертельних випадків направлені до органів прокуратури.

Представники Держгірпромнагляду вкотре звертають увагу на необхідність додержання вимог нормативно-правових  актів з охорони праці та промислової безпеки роботодавцями, посадовими особами та працівниками підприємств.


27.08.2015 |

Повернутись назад