Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

4-5 серпня 2015 року на базі ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» відбувся семінар-навчання для фахівців суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з будівництвом, ремонтом, розширенням, реконструкцією, технічним переоснащенням, експлуатацією систем газопостачання, а також роздрібною торгівлею зрідженим вуглеводним газом у балонах.

Головна мета заходу – роз’яснення вимог нових «Правил безпеки систем газопостачання», затверджених наказом Міненерговугілля України від 15.05.2015 № 285. Цим семінаром розпочато цілий цикл подібних заходів, які відбудуться протягом місяця.


Слухачами семінару були представники експертно-технічних центрів Держпраці України та фахівці ряду підприємств, зокрема, ПАТ «Дніпроазот», ДП «Навчально-курсовий комбінат «Кривбасбуд», ТОВ «АВАНТАЖ 7», КП «Теплоенергопостач» Ірпінської міської ради, ПАТ «ОДЕСАГАЗ», ПАТ «Полтавагаз», ВП «Лубенський верстатобудівний завод» ПАТ «МОТОР СІЧ», ПАТ «Харківміськгаз», ТОВ «Український технічний контроль» та інші.

Перед учасниками семінару виступили розробники нового нормативно-правового акта, спеціалісти Держпраці України та представники державної інспекції нагляду у газовому комплексі та хімічній промисловості теруправління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві. Крім того, поділилися своїм досвідом та знаннями експерти технічні з промислової безпеки, фахівці ПАТ «Київоблгаз» та «Київгаз».

На початку семінару йшлося про пріоритетні завдання Держпраці України щодо безпечної експлуатації систем газопостачання, заслухано аналіз травматизму в газовій промисловості та визначено сферу застосування Правил. Окрему увагу було приділено новим вимогам безпеки при проведенні передпускових та пускових робіт систем газопостачання та вимогам до безпечної експлуатації систем газопостачання, що працюють на природному газі та зрідженому газі.

За матеріалами офіційного сайту Держпраці України


07.08.2015 |

Повернутись назад