Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Завершила роботу комісія теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, яка проводила спеціальне розслідування смертельного нещасного випадку із трактористом-машиністом (1981 року народження) приватного агропідприємства Софіївського району області.  

 
 


Як повідомлялось раніше, 18 травня 2015 року працівник загинув внаслідок вибуху під час виконання робіт на полі для вирощування сільськогосподарських культур.

За результатами спеціального розслідування випадок визнано пов`язаним із виробництвом, адже стався в робочий час та під час виконання працівником трудових обов`язків. Комісією складено акт за формою Н-1 для отримання родиною загиблого працівника соціальних відшкодувань. 

Результати спецрозслідування нещасного випадку на виробництві ґрунтуються на висновках досудового розслідування правоохоронних органів, вибухово-технічної експертизи та судово-медичної експертизи, якими з`ясовано, що смерть працівника сталася внаслідок вибуху корпусного вибухового пристрою, спорядженого конденсованою вибуховою речовиною, яким найвірогідніше є мінометна міна часів Великої Вітчизняної Війни.

Для запобігання схожим випадкам фахівці Держгірпромнагляду звертаються до працівників усіх підприємств області та мешканців регіону: при виявленні підозрілих предметів на території підприємств або прилеглих територіях необхідно дотримуватися вимог безпеки, зокрема, не наближатися до таких предметів, не намагатися самостійно їх перемістити або знешкодити. Повідомляйте про підозрілі знахідки працівників правоохоронних органів та рятувальні служби.
 


04.08.2015 |

Повернутись назад