Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Минулого тижня в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області відбулось засідання Громадської ради суб`єктів господарювання області, які здійснюють навчання з питань охорони праці. Основна мета ради, яка працює з 2011 року – методична та координаційна робота з поточних питань діяльності навчально-курсових закладів, які здійснюють навчання з питань охорони праці, забезпечення участі представників громадськості в управлінні державними справами тощо.

 


Серед основних питань учасники наради ухвалили співпрацю із новоутвореним Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області. Керівник Головного управління Віктор Іванко розповів представникам громадського органу про утворення нової Державної служби України з питань праці та організацію її діяльності в регіонах, а також про основні чинники виробничого травматизму в Україні та області від початку 2015 року.

Також йшлося про результати роботи Громадської ради від початку року, вжиті заходи та поточні завдання.

Наприкінці зустрічі представники Головного управління Держпраці надали роз’яснення та відповіли на запитання учасників ради стосовно чинного законодавства, перегляду правил та інструкцій з охорони праці.

Найближчим часом фахівцями управління плануються зустрічі із представниками Громадських рад фахівців служб охорони праці підприємств металургійної та машинобудівної галузі Дніпропетровщини.

Довідка:

Відповідно до Положення про роботу Громадська рада є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії зазначених   органів   із   громадськістю, врахування  громадської  думки  під  час  формування та реалізації державної політики з питань охорони праці.

Рада була утворена у січні 2011 року за пропозицією територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області для поліпшення в регіоні навчання та перевірки знань з питань охорони праці. Адже саме повнота та якість знань з охорони праці мають першочерговий вплив на рівень організації безпечного виробництва на підприємствах.

Прес-служба Держпраці у Дніпропетровській області


21.07.2015 |

Повернутись назад