Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

14 липня, за дорученням Держпраці України,  відбулась робоча зустріч начальників управлінь Дніпропетровської та Кіровоградської областей, де розглянуто питання здійснення державного нагляду з питань охорони праці, промислової безпеки та охорони надр на підприємствах ДП «Схід ГЗК» та ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат», що знаходяться на території Кіровоградської області.

 

 


На зустрічі були присутні посадові особи управлінь, що здійснюють організацію державного нагляду на зазначених об’єктах, та представники Криворізького і Кіровоградського експертно-технічних центрів.

Зокрема, під час наради були розглянуті плани ведення гірничих робіт вищезазначених підприємств, хід виконання програм гірничих робіт, які були затверджені  Держгірпромнаглядом, стан промислової безпеки на цих підприємствах, питання експлуатації основного гірничо-шахтного обладнання,  підйомних машин та механізмів, а також питання охорони надр та безпеки пустот, які утворюються в результаті гірничих робіт.

В результаті зустрічі керівники домовились про співпрацю та залучення спеціалістів управлінь до перевірок на території областей. Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області готує свої пропозиції до  керівництва Державної служби з питань праці України щодо організації державного нагляду на вищезазначених підприємствах.


20.07.2015 |

Повернутись назад