Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участі фахівців теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області 18-19 червня 2015 року проведено семінар-нараду з охорони праці з обміном досвідом роботи у вагонному господарстві ДП «Придніпровська залізниця».

 

  


Серед основних питань семінару йшлося про вимоги безпеки під час технічного обслуговування вантажних вагонів, під час робіт на висоті та верхолазних робіт, при ремонті автомобільного транспорту, про вимоги безпеки при газозварювальних та інших вогневих роботах, використання індивідуальних засобів захисту при виконанні таких робіт, про вплив на працівників шуму та вібрації, профілактику алергічних захворювань тощо. Розгляд правил безпеки під час ремонту запірної арматури супроводжувався демонстрацією фільму на відповідну тематику.

Окремо розглянуті питання праці жінок на залізничному транспорті та дотримання стосовно них вимог чинного законодавства про працю та про охорону праці.

Керівниками служб підприємства під час наради проаналізовані основні причини виробничого травматизму на підприємствах Укрзалізниці, а також стан охорони праці у вагонному господарстві Придніпровської залізниці за попередній та поточний роки.

Представник теруправління Держгірпромнагляду приділив увагу заходам з попередження виробничого травматизму у виробничих підрозділах залізниці, зокрема, щодо проведення інструктажів з безпечного виконання робіт на віддалених дільницях та здійснення контролю за безпекою керівниками робіт.

Довідка:
Аналіз нещасних випадків на виробництві у ДП «Придніпровська залізниця» за останні десять років свідчить про суттєве зниження рівня загального виробничого травматизму.

Зокрема, впродовж 2014 року сталося 15 нещасних випадків, пов`язаних із виробництвом, у тому числі 2 працівники загинули. За 5 місяців 2015 року на підприємстві травмувались 6 працівників, смертельних випадків не було.

Для порівняння: у 2004 році на об`єктах Придніпровської залізниці було зареєстровано 64 випадки виробничого травматизму, в тому числі 4 – зі смертельними наслідками.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


19.06.2015 |

Повернутись назад