Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області створено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, що стався 17 червня 2015 року на підприємстві з виготовлення виробів із пластмаси у м.Дніпропетровську внаслідок ураження електричним струмом. Це третій від початку червня поточного року смертельний випадок електроураження на підприємствах області.

 

 


За оперативною інформацією, оператор термоформувального обладнання (працівник 1981 року народження) при відкриванні електророзподільного щитка у приміщенні цеху доторкнувся до струмоведучих частин обладнання, що перебувало під напругою. Остаточні обставини та причини випадку з`ясовуються.

Розслідування проводиться відповідно до «Порядку проведення розслідування та обліку нещасних випадків, аварій на виробництві та профзахворювань».

Як повідомлялось раніше, 15 червня у МКП «Дніпропетровський електротранспорт» в результаті ураження електрострумом загинув слюсар з ремонту рухомого складу (1969 року народження). За оперативною інформацією, нещасний випадок стався під час огляду дахового обладнання на трамвайному вагоні двома слюсарями підприємства. При цьому один із працівників торкнувся струмопровідної частини обладнання, яке перебувало під напругою.

8 червня на опорі електропередач у м.Павлограді було виявлено без ознак життя інженера-електромеханіка (1983 року народження) приватного підприємства, яке надає послуги кабельних телекомунікаційних мереж.

Розслідування обох випадків триває.

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області звертає увагу керівників та працівників усіх підприємств: виконання робіт підвищеної небезпеки, у тому числі в електроустановках або з електрообладнанням, вимагають неухильного дотримання правил охорони праці, що забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


18.06.2015 |

Повернутись назад