Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На базі ДП «ГНМЦ» проведено навчання фахівців служб охорони праці підприємств України на тему: «Служба охорони праці на підприємствах в сучасних умовах».

Слухачами курсів підвищення кваліфікації були фахівці підприємств: ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод», ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «Київський бронетанковий завод», ДП «Управління промислових підприємств державної адміністрації залізничного транспорту України», Білоцерківський інститут економіки та управління, ДСП «Чорнобильська АЕС», ПАТ «Миколаївгаз», ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК» та інших.


Під час навчання розглядалися сучасні підходи в організації системи управління охороною праці, аутсорсинг - передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду, особливості вітчизняного та міжнародного законодавства про охорону праці,зазначалося про необхідність приведення чинних нормативно-правових актів до європейських стандартів.

Також присутніх поінформовано про вимоги до організації робіт підвищеної небезпеки, ведення документації з охорони праці, про нові підходи до організації роботи з пожежної безпеки та електробезпеки.

Окрім того, в рамках навчання організовано робочу поїздку на ПАТ «Оболонь», де слухачі ознайомилися з досвідом визначення виробничих ризиків.

За матеріалами сайту Держгірпромнагляду України


09.06.2015 |

Повернутись назад