Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Теруправління Держгірпромнагляду висловлює щиру вдячність усім, хто відгукнувся на звернення Оргкомітету та підтримав акцію, що тривала у квітні 2015 року в усіх регіонах України, в тому числі, й у Дніпропетровській області.

Серед тих, хто найактивніше приєднались на Дніпропетровщині до заходів Всесвітнього дня охорони праці  – підприємства металургійної, машинобудівної галузі, газопостачання, енергетики, будівництва, агропромислового комплексу області.


Основною метою усіх заходів було привернення додаткової уваги роботодавців, працівників та усієї громадськості до профілактики виробничих ризиків, щоденного дотримання вимог безпеки на підприємствах, свідомого ставлення кожної людини до питань власної безпеки на робочому місці та безпеки оточуючих.

Зокрема, на підприємствах різних галузей виробництва області відбулися роз’яснювальні семінари, консультації з питань професійних ризиків, наради з питань охорони праці та промислової безпеки, у тому числі за участі представників теруправління Держгірпромнагляду. Додаткові роз`яснення та консультації надавались також фахівцями теруправління під час особистого прийому громадян.

На багатьох підприємствах технічними керівниками та службами охорони праці були організовані додаткові перевірки стану охорони праці, профілактики захворювань та промислової санітарії (зокрема, у ПАТ «ДМК ім.Дзержинського», ПАТ «Дніпрометиз» ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод», ТОВ «Павлоградський завод технологічного обладнання», ПАТ «Дніпрогаз» та інших підприємствах області).

Проведені огляди-конкурси виробничих дільниць, бригад, цехів, конкурси професійної майстерності, переможці яких додатково премійовані керівництвом підприємств, як, наприклад, у ПрАТ з ІІ «Дніпропетровський маслоекстракційний завод», ПАТ «Євраз ДМЗ ім.Петровського», ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод», ПАТ «Інтерпайп НТЗ», ТОВ «Першотравенський ремонтно-механічний завод», ТОВ «Павлоградський завод технологічного обладнання», ПАТ «Дніпрогаз» та ПАТ «Дніпропетровськгаз», МКП «Дніпропетровський електротранспорт», ПАТ «Трест Дніпродорбуд» тощо.

Тематичні лекції на теми безпечної праці для майбутніх працівників проведені у вищих навчальних закладах області. Із роботою теруправління Держгірпромнагляду та актуальними питаннями безпеки на виробництві та запобігання виробничому травматизму ознайомились студенти 4 курсу кафедри аерології та охорони праці Національного гірничого університету, майбутні фахівці з охорони праці, які відвідали теруправління під час заходів Тижня охорони праці.

Як відзначають організатори акції, ситуація, що склалася в Україні, за короткий час може призвести до реального дефіциту трудових ресурсів. Упродовж майже всього періоду незалежності України рівень виробничого травматизму мав стійку тенденцію до зниження, але останнім часом почався зворотній процес – збільшення кількості нещасних випадків на виробництві, зокрема, смертельних.

Саме тому Організаційний комітет звертається до всіх працівників, роботодавців, сьогоднішніх та майбутніх, громадськості й наголошує на необхідності ЩОДНЯ  пам’ятати, що людське життя – це найвища соціальна цінність, і жодними обставинами не можна виправдати смерть людини.

Довідка:

Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 офіційно встановлено Національний день охорони праці, який відзначається щорічно 28 квітня у Всесвітній день охорони праці. У 2015 році заходи тривали під гаслом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

За даними Міжнародної організації праці, щороку в світі нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання забирають життя понад 200 тисяч працівників, майже 125 мільйонів людей отримують виробничі травми. Таке становище не може не турбувати світову спільноту та міжнародні організації, що опікуються безпекою праці та станом здоров`я працюючого населення.


21.05.2015 |

Повернутись назад