Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

...текст привітання...


Шановні журналісти!

Щиро вітаємо вас із професійним святом Днем журналіста!

Сьогодні жодну сферу суспільного життя неможливо уявити без активної участі діячів засобів масової інформації. Журналістика завжди була тією нивою, яка вимагає не лише усебічних знань, ерудиції, уміння об`єктивно повідомляти про події життя, яке стрімко змінюється, але й великої відповідальності за кожне надруковане слово. Саме ви можете донести до широкої громадськості багатство тематичної палітри навколишньої дійсності, різнобіччя подій та думок. вашими зусиллями формується суспільна думка.

Сьогодні у суспільстві, на жаль, ще присутні ознаки вторинності сприйняття питань безпечного ведення робіт. Підняти культуру виробництва, донести істину цінність людського життя до кожного власника і працівника можливо за допомогою інформаційної роботи. І в цьому плані роль мас-медіа важко переоцінити.

Щиро вдячні вам за висвітлення проблем промислової безпеки та охорони праці на шпальтах ваших газет та журналів, у теле- та радіоефірах. Адже разом з нами ви змінюєте ставлення громадян до питань безпеки праці.

Зичимо вам здоров`я, невичерпної енергії та натхнення для подальших звершень, творчих та професійних здобутків. Нехай усі ваші ідеї втілюються у життя, а з-під гострого журналістського пера виходить сильне та переконливе слово!

З повагою,

начальник територіального управління
Іванко В.Л.

начальник прес-служби теруправління
Пашула В.Л.

 


06.06.2013 |

Повернутись назад