Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області взяли участь у початку робіт з реконструкції однієї з головних газових магістралей м. Дніпропетровська – санації газопроводу полімерно-кевларовим рукавом типу «PRIMUS LINE».


Реконструкція ділянки газопроводу високого тиску протяжністю 1137м по вулицям Сєрова та Ю.Словацького (діаметром 500мм) проводиться з використанням німецької технології, яка застосовується в Україні вперше. Особливістю такої технології є відсутність потреби у траншеї та можливість виконувати роботи під автодорогами з мінімальними перешкодами для дорожнього руху. Реконструкція цієї ділянки газової магістралі дозволить підвищити рівень безпеки газопостачання споживачам міста Дніпропетровська.

На адресу теруправління, яке здійснювало державний нагляд за підготовчою роботою з навчання фахівців ПАТ «Дніпрогаз», що проводять реконструкцію газопроводу, за розробкою плану організації робіт та відповідних заходів безпеки при виконанні робіт з реконструкції, пролунали слова подяки.

Як зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков: «Реконструкція мереж газопостачання – це інвестиція в безпеку газового господарства і в якість газопостачання. Безпека і якість – головні критерії, за якими ми сьогодні оцінюємо модернізацію об'єктів житлово-комунальної сфери».

Фахівці Держгірпромнагляду схвально оцінили сучасну німецьку технологію. За словами начальника теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області Віктор Іванко, вона полягає у протяганні полімерно-кевларового рукаву у середині існуючого газопроводу. Ця технологія єдина безтраншейна технологія, що дозволяє відновити ділянку газопроводу діаметром 500мм єдиним рукавом без додаткових з'єднань. Також вона надає можливість виконувати роботи під автодорогами мінімально змінюючи режим їхнього звичайного функціонування та негативний вплив на навколишнє середовище й існуючу міську інфраструктуру.

Довідка:
Фахівці Держгірпромнагляду продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про дотримання вимог охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


04.06.2013 |

Повернутись назад