Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж березня 2015 року інспекторами територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області проведено 8 перевірок стану промислової безпеки та охорони праці на виробничих об`єктах регіону за зверненнями суб`єктів господарювання та 7 перевірок за постановами правоохоронних органів. Експлуатація обладнання або виконання робіт на підприємствах не призупинялась.

 


За результатами перевірок виявлено 88 порушень, видано приписи про їх усунення. До адміністративної відповідальності притягнуті 8 посадових осіб, в тому числі один керівник підприємства.

Фахівці Держгірпромнагляду продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність утримання технологічного обладнання у справному стані та виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Довідка:

Перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки (відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України» від 31 грудня 2014 року).

Не потребується надання дозволу на проведення перевірок у разі, якщо вони проводяться за рішенням суду або на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України (відповідно до п.2. Постанови Кабінету Міністрів України "Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами" N 408 від 13.08.2014 р)

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


31.03.2015 |

Повернутись назад